Saklı Cennet Takoran Vadisinin Hali İçler Acısı


Şanlıurfa İl Siverek İlçesine bağlı yeşil doğa örtüsü ile gözleri kamaştıran adeta turizm cennetimiz Halfeti’den sonra Şanlıurfa’nın güzelliklerini yansıtan Saklı Cennet “TAKORAN VADİSİNİN” Salih’inin Hali içeler acısı,
Gerçek Urfa Haber Ajans olarak hafta sonunu fırsata çevirmek ve stres atmak için gittiğimiz Takoran vadisinin hali bizler çok üzgü, Turizm katkısı olması için gerek doğa dernekleri, Yerel yönetimler ve Kamu kuruluşların yaptıkları reklamlarla Şanlıurfa turizm katkı sağlayacak olan Takoran vadisi kendi kaderine terk edilmiş durumda. 
Suyun kirlenmesi, balıkların ölmesi, ne yazınki hayatımıza giren pet şişerler doğayı katletmemize yetmiş durumda, özellikle son dönemler dizi ve filmler için plato olarak kullanılan yerin turizm cennet olması vede güzel tesislerin olması lazım iken ne yazık çöplük yuvasına dönmüş durumda sanırım yapılan reklamlarda boş gitmiş ki Şanlıurfa yerel yönetimler ve doğaseverler hiç buraya uğramadıklarını görüyoruz. Gerçek Urfa Haber Ajansı olarak bu olayın takipçisi olmaya devam edeceğiz. Gündemimizden düşmeyeceğiz. Burada yetkililer soruyoruz. Bu bölge Gaziantep’e bağlı olsaydı acaba nasıl olurdu sorusun akılımıza gelmişken sözü siz sayın yetkililer bırakıyoruz.

Yorumlar