Dr. Yeşil’den Bayram Mesajı!

Gelecek Partisi Şanlıurfa il başkanı Dr. Abdullah Yeşil Ramazan bayramı dolaysıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Yeşil mesajında, Ramazan ayı her şeyden önce; paylaşmanın, sevginin, beraberliğin ön plana çıktığı, bütün inananlar için çok özel bir aydır. Bu mübarek ayda yaptığımız dualarımızın ve ibadetlerimizin kabul olmasını diliyorum.
Ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgınından ve bu önlemler kapsamın da yasaklardan dolayı halkımızla kucaklaşamamanın, Bayramlaşamamanın üzüntüsünü yaşıyoruz. İnşallah en kısa zaman da ülkemizin bu korona belasından kurtulmasını diliyorum. 
Ayrıca, Filistinli kardeşlerimize yapılan zulüm dolayısıyla üzüntülü bir şekilde bayramı karşılıyoruz. Bayramlık giymesi gereken çocukların kefen giymesi bizi derinden üzmüştür. Tüm Filistinli kardeşlerimizin de bayramını kutluyorum.
On bir ayın sultanı Ramazan ayının sonuna geldik ve Ramazan Bayramına ulaşabilmenin sevinci içerisindeyiz.
''Mübarek Ramazan Bayramının, Ülkemize, Şanlıurfa'mıza ve Tüm islam alemine bereket ve huzur getirmesini diliyorum. Bu bayram sevdiklerimizle bir araya gelemezsek te, kalbimiz ve gönlümüz sizlerle birliktedir.
Yüce Allah'tan, Mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Ramazan Bayramının Ülkemize, Şanlıurfa'mıza ve Tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar