Gelecek Partisi Stk Ziyaretlerine Devam Ediyor!

Gelecek Partisi 12 Aralık 2019 Tarihinden kurulmasından sonra Türkiye geneli Teşkilatlanmalarına devam ederken Şanlıurfa’da da her geçen gün büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor. 
Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatı ile birlikte dur durak bilmiyor. Dr. Yeşil ve Teşkilatı yorulmak nedir bilmeden adeta yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar. Sürekli sahada çalışan Gelecek Partisi Urfa’da Kongrelerini coşkulu ve kalabalık bir şekilde yaparken, Esnaf ziyaretleri, Stk ziyaretleri ile Urfalıların takdirini toplarken, Toplu katılımlarla adeta göz dolduruyor. 
Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatı ile birlikte Hür Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Sinan Sır ‘ı ziyaret etti. Ziyaret esnasında Gelecek Partisi yönetim kurulu üyeleri ve Hür Belediye İş Sendikası il Başkanı Bedih Gerger ve Şube başkanı Mehmet Çapanoğlu’da hazır bulundular.  Ziyaret esnasında işçilerin sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
Ayrıca,  Hür Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Sinan Sır; Şanlıurfa Büyük Şehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Sendikal Faaliyetlerini engellediğini ve Üyelerine Mobing uyguladıklarını da dile getirdi.

Yorumlar