Türkmen Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlık adaylığını açıkladı...


Başkanlığına adaylığını açıkladı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı için Bahattin Yıldız’ın tekrar aday olmayacağını açıklamasının ardından ilk resmi açıklama Remzi Türkmen’den geldi. Türkmen, AK Parti Şanlıurfa İl başkanlığı için adayım dedi.


AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığına Bahattin Yıldız’ın tekrar aday olmayacağını ifade etmesinin ardından adaylık için ilk resmi açıklama Remzi Türkmen’den geldi.
 
Eski Başbakan Binali Yıldırım’ın danışmanı olan Remzi Türkmen, Ak parti İl Başkanlığına aday oldu. Türkmen: Abdulkadir İkbal, Cemil Topal, Mustafa Çavur gibi isimlerin desteğini de yanına aldı.
Gerçekleştirdiği basın açıklamasında İl başkanlığı için adaylığını açıklayan Remzi Türkmen: “ Gördüğümüz lüzum üzerine AK Partimize, davamıza sahip çıkabilmek için, hizmet edebilmek için biz de arkadaşlarımızla burada toplanmış bulunmaktayız” dedi.

Türkmen'in listesinde şu isimler yer alıyor; Abdulkadir İkbal, Cemil Topal, Adnan Elçi, Mustafa Çavuş, İbrahim Beş Altı, Ömer Vurmuş, Mevlana Celaleddin İkbal, Musa Kaldı, Ümit Bayraktar, Hüseyin Sabuncu, M.Sait İkbal, Hüseyin Çadırcı, Abid Toprak,  Kemalettın Uğuzlu, Halil Harmancı, Selim Gülsatar, Abdulkerim Yılmaztekin, Cuma Hündür, Mehmet Kamer, Orhan Yazmacı, Coşkun Mermer, Adnan Delice

Yorumlar