Başkan Yavuz'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı...


Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Gazi Mehmet Yavuz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Gazi Mehmet Yavuz  gece gündüz demeden halkın haber alma hakkı için fedakarca çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
,
Başkan Gazi Mehmet Yavuz, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Vatandaşlarımızın İlimizde, ülkemizde ve dünyada meydana gelen olaylardan, yaşanan gelişmelerden haberdar olması için çalışan basın mensubu arkadaşlarımız bizlere doğru bilgileri, teknolojinin gerektirdiği hızda ulaştırmaya çalışmaktadır. Toplumların bilgilenmesinde önemli bir rol üstlenen basın, teknolojinin imkanlarından da faydalanarak internet medyası ve sosyal medya ile yelpazesini genişletmiş,  eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşmıştır.

Bu vesileyle gece gündüz demeden, halkın haber alma hakkı için fedakarca çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, meslek hayatlarında mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini diliyorum. Bu yolda Şehit olan ve ebediyete intikal eden basın mensuplarını da rahmetle anıyorum."

Yorumlar