Elazığ depremle uyandı...

Elazığ’da korkutan deprem! Deprem Malatya, Tunceli, Diyarbakır ve Bingöl’de de hissedildi! Kandilli ve AFAD 27 Aralık son depremler listesi

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından geçilen son dakika bilgisine göre, Elazığ’da 5.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yaşanan şiddetli sarsıntı Malatya, Tunceli, Diyarbakır ve Bingöl’de de yoğun bir şekilde hissedildi. Yerin 15.94 km derinliğinde gerçekleşen deprem saatler 09.37’yi gösterdiğinde meydana geldi. 

AFAD, saat 09.37'de merkez üssü Elazığ olan 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. İçişleri Bakanı Soylu: "(Elazığ'daki deprem) Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor."

AÇIKLAMA GELDİ!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Elazığ merkezde saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde, 15,94 km derinlikte bir deprem meydana geldi. Şu ana kadar olumsuz bir durum yok. Tüm ekiplerimiz sahada taramalarına devam ediyor. Bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Elazığ'da 5,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 09.37'de merkez üssü Elazığ olan 5,3 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Depremin, 15,94 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlendi.

Yorumlar