Gelecek Partisi Şanlıurfa'da ; Yarın Seçim Varmış Gibi Çalışıyor! kim

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatı ile birlikte dur durak bilmiyor. Dr. Yeşil ve Teşkilatı yorulmak nedir bilmeden adeta yarın seçim olacakmış gibi çalışıyorlar. 
Sürekli sahada çalışan Gelecek Partisi Urfa’da Kongrelerini coşkulu ve kalabalık bir şekilde yaparken, Esnaf ziyaretleri, Stk ziyaretleri ile Urfalıların takdirini topluyor. 
Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatı ile birlikte bu hafta ise yoğunluğu Stk ziyaretlerine ayırdı. 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle, Eğitim Birsen Şube Başkanı İbrahim Coşkun ve yönetimini ziyaret ettiler, Akabinde Bu Hafta içinde Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Adem Şiltak, Türkiye Yol İş Sendikası Şube Başkanı Emin Kubat, Şanlıurfa Yaşamevi Kadın Dayanşma Derneğini, Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Seydi Eyüpoğlu’nu, Şanlıurfa İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Ruken Okyay Çiçek’i, Türk Eğitim Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Hikmet Karakuş’u, Eğitim Sen Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Binici’yi, Şehir Plancıları Odası başkanı M.Selim Acar'ı ve Esnaf sanatkarlar odası başkanı M.Şefik Bakay'ı ziyaret etti.

Yorumlar