Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığından Anlamlı Ziyaret!

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Teşkilatı ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle, Eğitim Birsen Şube Başkanı İbrahim Coşkun ve yönetimini ziyaret ederek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.
Başkan Yeşil, Ziyaret esnasında Başkan Coşkun ile öğretmenlerin sorunları konuştular. Dr. Yeşil şöyle devam etti, Kasım Münasebetiyle Başta şehit öğretmenlerin ve tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz. Şunu da biliyoruz ki, Öğretmenlerimiz geçinemiyor, Özellikle pandemi sürecinde Özel sektördeki öğretmenlerimiz çok mağdur oldu, çoğu işsiz kaldı. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimize sahip çıkılmalı, gereken destek verilmelidir. ‘’Bana Bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’’  sözüyle öğretmenlerimizin değerli olduklarını hatırlatmak isterim.
Ayrıca, Bizi misafir ettikleri için de Başkanımız, Kardeşimiz İbrahim Coşkun beye teşekkürlerimi sunuyor, Öğretmenler günlerini kutluyorum.dedi.
Dr. Yeşil ve ekibi akabinde Stk Ziyaretlerini sürdürmeye devam etti. Eğitim birsen Ziyareti Sonrası da Yol İş Sendikası Şube Başkanı Emin Kubat’ı ziyaret ederek, ülke gündemi ile ilgili çeşitli konularda istişare ettiler.

Yorumlar