Gelecek Partisi Ceylanpınar'da kalemli güven tazeledi

Gelecek Partisi Ceylanpınar Kongresini yaptı!
Gelecek Partisi Şanlıurfa’da Dur durak bilmiyor. Daha önce Viranşehir, Eyyubiye, Haliliye, Harran, Bozova, Hilvan, Akçakale ve Şanlıurfa İl Kongresini yapan Gelecek Partisi Bugün de Ceylanpınar Kongresini Büyük bir katılım ve Coşkuyla yaptı. 
Kongreye Gelecek Partisi Kurucular Kurulu ve İl Başkanı Dr.Abdullah Yeşil ve Tüm teşkilatının Yanı sıra, Mardin İş Başkanı Cesur Yücedağ, Eyyubiye ilçe Başkanı Mahmut Demir, Karaköprü İlçe Başkanı Celal Karaca, Haliliye İlçe Başkanı Avukat Mir Müslüm Çiçek, Viranşehir ilçe başkanı Mehmet Koşar, Harran İlçe Başkanı Mehmet Özyavuz, Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan, Akçakale İlçe Başkanı Mustafa Çiftçi’nin yanı sıra çok sayıda davetli ve delege katıldı.
Kongre de konuşan İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Şöyle Konuştu: 3 Y ile yani Yolsuzluk, Yoksulluk ve yasaklarla mücadele edeceklerini söyleyerek iktidar olanlar bugün 3 Y ye yeni bir Y ekleyerek Yalan da söylemeye başladılar dedi. Ayrıca Kongreye katılan herkese teşekkürler eden Dr.Yeşil sözlerine son verdi.

Yorumlar