Ülkem Partisi Siirt Başkanını atadı...

Ülkem Partisi Genel Başkan yardımcısı ve aynı zaman da Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Halit Toprak başkanlığında yapılanma sürecinde gün geçtikçe partiye katılım artıyor.

Genel kurucu Neşet Doğan liderliğinde kurulan Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı Halit Toprak başkanlığında yapılan çalışmalarla Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanmaya devam ediyor.
Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Halit Toprak’ın talimatları doğrultusunda mazbatasını da alan Siirt İl Başkanlık görevine Şükrü SOĞUNÇ atandı.

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Halit Toprak Siirt İl Başkanlığı görevine getirilen Şükrü Soğunç’a verdiği mazbatanın ardından şunları kaydetti;

 

Ülkem partisi Doğruluk, dürüstlük, vatan, bayrak sevgisi ilkelerini benimseyen bir partidir. Ben ve partiye gönül veren arkadaşlarımızın temel prensibi dil, din, mezhep, sağ, sol ayırmaksızın TC Kimlik kartına sahip vatanseverleri kucaklamak birlik beraberlik çerçevesinde yaşayarak vatanımızı koruma çabası içerisindeyiz. Ülkem Partisi yönetiminde bulunan dava arkadaşlarımız ile birlikte aktif roller üstlenerek Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanma hedefi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Gördüğünüz gibi Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Şanlıurfa başta olmak üzere hemen hemen tüm illerinde teşkilatımızı kuruyoruz. Her geçen gün biraz daha rağbet göstererek partimize katılım sağlayan gönüldaşlarımızla daha da güçleniyoruz. Bugün Siirt İl Başkanlık Görevine gelen Şükrü Soğunç başkanımıza görevinde başarılar diler, Ülkemiz, milletimiz ve partimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim’’. İfadelerini belirtti.

Yorumlar