Şanlıurfa Ticaret borsası'na DEVA Partisinden ziyaret...

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı AV.Ahmet Tüysüz Şanlıurfa Ticaret Borsasını ziyaret etti.

DEVA Partisi Şanlıurfa  İl Başkanlığı, Şanlıurfa Ticaret Borsasını ziyaret etti.

DEVA Partisi Şanlıurfa il Başkanı AV.Ahmet Tüysüz ve Yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet KAYA ve Meclis Başkanı İsa KIZILDEMİR  ve Meclis üyelerini ziyaret ettiler.

DEVA Partisi  il yönetimini; Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsa Kızıldemir, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya , yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kaya,DEVA Partisi  İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz ve beraberindekilere teşekkür etti. Borsanın çalışmaları hakkında bilgi veren Kaya, Şanlıurfa'nın gelişebilmesi ve kalkınması için çalıştıklarını söyledi. 

Ticaret Borsası yetkilileri Nazik ve anlamlı ziyaretlerinden dolayı DEVA Partisi Şanlıurfa il teşkilatına teşekkür ettiler.

İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz  ise, kendilerini ağırladıkları için Başkan Kaya'ya teşekkür etti. DEVA Partisi  Şanlıurfa İl Teşkilatı Sosyal İşler Başkanlığı'nın faaliyetleri çerçevesinde STK'ları ziyaretlerine başladıklarını aktaran Tüysüz , "Şanlıurfa için çalışıyoruz. Borsa başkanımız bize projeleri hakkında bilgiler verdi" dedi.

Yorumlar