Ceylanpınar halkı Reisi cumhura seslendi...


Ceylanpınar’da Belediye, mahalle muhtarı, ilçe sosyal yardımlaşma vakfının ilgisizliği ve sunulmayan hizmetleri halkı canından bezdirdi.

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçe halkı gerek belediyeden gerek ilçe sosyal yardımlaşma vakfından gerekse sorunlarını yetkili makamlara ulaştırmak için başvurdukları mahalle muhtarından herhangi bir ilgi ve de sorunlarına çözüm değil de işi yokuşa sürerek sergiledikleri vurdumduymaz tavırlarla halkın sorunlarına kulak tıkamalarından dolayı tepkilerini dile getirerek isyan ettiler.

Urfa Son Haber mikrofonu aracılığıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen vatandaşlar şu şekilde sıkıntılarını dile getirdiler. 

ÇOCUĞUM OLMADIĞI İÇİN YEŞİLKART'TAN FAYDALANAMIYORUM

‘’Ben Yeşil kartlıyım. Herhangi bir yerde çalışmıyorum. Evliyim ama çocuğum olmadığı için Yeşil Kart yardımları alamıyorum.

ÇOCUKLARIMIN YÜZÜNE BAKAMIYORUM

Bir diğer vatandaş ise Sayın Cumhurbaşkanım Allah Peygamber için buraya müfettiş gönderin. Dışarı çıktığımız da çocuklarımızın istediğini yerine getiremediğimiz için eve gelemiyoruz’’

BELEDİYE ve MUHTAR AYRIMCILIK YAPIYOR

Bir diğer vatandaş ise Sayın Cumhurbaşkanım sizden rica ediyoruz. Allah için şu yolların haline bakın. Belediyemiz kendi yandaşlarının kapısının önünü cennete çevirirken istemediği vatandaşlara karşı ayrımcılık yaptığı için bizim halimiz bu….Ceylanpınar’ın ne durumda olduğunu Müfettişler gelsin kendi gözleriyle görsün…..

Ceylanpınar halkı kendilerini perişan duruma düşüren yetkilileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek yardım istediler. Vatandaşlar Urfa Son Haber mikrofonlarından ‘’Sayın Cumhurbaşkanım Allah için Ceylanpınar’a müfettiş gönderin. Perişan halimizi gelip görsünler.’’

Yorumlar