Bölge İllerinden Şanlıurfa ÜLKEM Partisine Ziyaret...

Ülkem Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı geçtiğimiz hafta Bölge İl Başkanlarını makamında ağırlayarak ev sahipliği yaptı.

Genel kurucusu Neşet Doğan liderliğinde kurulan Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı aynı zamanda da Şanlıurfa İl Başkanlık görevini layıkıyla yerine getiren Halit Toprak hemen hemen neredeyse Güneydoğu Anadolu Bölgesinde teşkilatını kurarak Ülkem Partisi bölgede adından sıkça bahsettiriyor.

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Halit Toprak’ın bölge içerisinde bulunan Şehirlere giderek Parti İl ve ilçe Başkanlarının atamasını yaparak yönetimini kurmasının yanı sıra Şanlıurfa’daki çalışmalarına da son sürat devam ediyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Başkan Halit Toprak, Ülkem Partisi Gaziantep İl Başkan Yardımcısı ve Basın Tanıtım Medya Başkanı Gazişehir Haber Gazetesi Hüseyin Kılınç ve Ülkem Partisi Osmaniye İl Başkanı Abdulaziz Tekeş Bey’i İl Başkanlığında ağırladı.

Ülkem Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Halit Toprak makamında ağırlamış olduğu Ülkem Partisi Gaziantep İl Başkan Yardımcısı ve Basın Tanıtım Medya Başkanı Gazişehir Haber Gazetesi Hüseyin Kılınç ve Ülkem Partisi Osmaniye İl Başkanı Abdulaziz Tekeş Bey tarafından gerçekleştirilen ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

‘’Bölge başkanı olarak kısa zaman içerisinde bölgede yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında il il dolaşıp hem bölge halkının sorunlarını yerinde dinledik hem de Ülkem Partisi il ve ilçe başkanlık atamalarını gerçekleştirdik. T.C kimlik kartına sahip bütün herkesi kucaklamak ayrım yapmadan sağcılık solculuk mezhepçilik ırk ayrımı yapmadan vatan millet bayrak sevgisi ile yola çıktık. Bizler koltuk çıkarı için değil hizmet için çalışmalarımıza devam ediyoruz Bizi ziyarete gelen istişarelerde bulunan Abdulaziz Tekeş Başkanıma Hüseyin Kılınç Başkanıma da çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok verimli çalışmaları var. İfadelerini dile getirdi.

Başkan Halit Toprak tarafından Ülkem Partisi Osmaniye İl Başkanı Abdulaziz Tekeş Bey ve Ülkem Partisi Gaziantep İl Başkan Yardımcısı ve Basın Tanıtım Medya Başkanı Gazişehir Haber Gazetesi Hüseyin Kılınç beylere takdim edilen plaketlerin ardından hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar