Yeşil Şanlıurfa'da esnafın sorunlarını dinledi


Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil dur durak bilmiyor. 13 Aralık’ta Kurulan ve Mart ayında il başkanlığı tebliğ edilen Dr. Abdullah Yeşil Covid-19 salgınına rağmen 10 ilçe de teşkilatını tamamlayıp ilçe kongreleri akabinde kısa süre de İl ..

Dr.Yeşil Her hafta Bir ilçe de esnaf ziyaretleri yapıyor. Dr. Yeşil Geçen Hafta Haliliye ilçesindeki esnafı ziyaret etmişti, Bu hafta ise Eyyubiye ilçesi esnafını ziyaret etti.

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil ve Teşkilatı ile birlikte Esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Her hafta düzenli şekilde halkın arasına girip halkın sorunlarını dinleyip dertleri ile dertlenen Dr. Yeşil Bu gün ise Gümrük hanı, Bıçakçılar Çarşısı, Kunduracılar Çarşısı ve Terziler esnafını ziyaret edip, Gümrük hanında çay ve mırra içip esnafın sorunlarını dinleyip, Esnafla sohbet etti.


Esnaf ziyaretinden sonra Dr. Yeşil Şunları Söyledi; Esnafımız çok sıkıntılı, halkımız çok dolu, kötü giden ekonomi, adaletsizlik ve yöneticilerin kayıtsızlıkları onlar için dayanılabilir değil artık, Gelecek Partisi olarak onların yanında olmaya, onların sesi olmaya devam edeceğiz, bize gösterdikleri teveccühü boşa çıkarmayacağız.

Gelecek Partisi Şanlıurfa ailesi olarak halkımızla bir araya gelmek bizim için şereftir, halkımıza taahhüdümüzdür Hak, adalet ve liyakatten ayrılırsak, halkımızdan uzaklaşırsak, kötüye benzersek halkımız bizden iki cihanda davacı olsun, sözümüz senedimizdir, yeminimizdir.dedi.

Ayrıca; Gelecek Partisi İl Başkanlığı üyeleri Esnafa Şu taahhüdü dağıttı.

Yorumlar