Şanlıurfa MHP İl Başkanı Güneşt'en teşekkür mesajı

Şanlıurfa MHP İl Başkanı Güneşt'en açıklama
Liderimiz sayın Devlet Bahçeli beyin
“İstiklal için birlik,istikbal için dirlik/ Kazanan Türkiye Olacak” sloganıyla başlattığı 13.Olağan Büyük Kurultay sürecinde dün gerçekleştirdiğimiz Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa il Başkanlığı 8.olağan kongresinin her zamanki gibi yoğun bir katılımla gerçekleşti.bu mutlu günde bizleri yalnız bırakmayan tüm dava arkadaşlarıma ve Şanlıurfalılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Kongremiz,kardeşlik ve şenlik havasında geçmiştir.Kongremize başta mesaj göndererek bizleri onurlandıran Genel başkanımız sayın Devlet BAHÇELİ Bey olmak üzere bu kutlu günde Kongremize katılarak Divan Kurulumuzu onurlandıran MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Mevlüt KARAKAYA,Gaziantep Milletvekilimiz Sayın Ali Muhittin TAŞDOĞAN,Adıyaman Mhp MYK üyemiz Sayın Sedat YAŞAR, 
MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın İbrahim Özyavuz’a ve 
Ayrıca davetimize iştirak ederek bizleri onurlandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin BEYAZGÜL’e Şanlıurfa Ak Parti İl Başkanı Sayın Bahattin YILDIZ’a Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili sn.Faruk BAYUK’a ve Tüm İlçe Başkanlarımıza,İl ve İlçelerimizin kıymetli Sivil toplum kuruluşu başkanlarına ve yönetimlerine  delegelerimize, tüm halkımıza ve değerli basın mensuplarımıza, şahsım ve teşkilatım adına yürekten teşekkür eder saygılarımı sunuyorum.
Şahsımı bir kez daha Milliyetçi Hareket Partisi ŞANLIURFA İl Başkanlığı görevine layık gördüğünüz için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.seçilen tüm arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum.
Bu Kongremiz yeni bir başlangıcın besmelesidir.Hem parti çalışmalarımızda, hem ülkemize ve milletimize yapacağımız hizmet yolunda yüklendiğimiz yeni bir sorumluluktur.
Bu büyük sorumluluğu yerine getirme yolunda her bir ülküdaşımız bizim için değerlidir. Liderimizin eşsiz tarifiyle ‘’Bizim partililerimiz yoktur. Dava arkadaşlarımız vardır. Dava ne alınır ne satılır.’’ diyorum ve bütün dava arkadaşlarımı kucaklıyorum.
Geçmiş dönemde ve yeni dönemde yönetimimizde yer alan ve almayan her dava arkadaşıma emekleri için teşekkür ederim. Milliyetçi hareket partisinin kongrelerinde hiç bir zaman kaybeden olmamıştır. Kazanan Türkiye’dir, kazanan Şanlıurfadır. Kazanan bütün ülküdaşlarımızdır. Mühim olan listede yer almak veya almamak değildir, mühim olan üç hilali zirveye taşıma yolunda emek vermektir. 
Bu yolun sonunda her ülkücü zaferin değerli mimarı olacaktır. Milliyetçi hareket partisi Şanlıurfa il başkanlığı, başarı yürüyüşüne emin adımlarla devam edecektir. 

Rabbim yolumuzu açık etsin. Rabbim bizi sizlere ve milletimize mahcup olmaktan korusun. Rabbim bizleri şafak vakti doğup ezan vakti ölenlerden eylemesin. Rabbim bizleri nereden geldiğini unutup nereye gideceğini şaşıranlardan eylemesin.Bizler hep bu düsturla yol yürüdük. Mevla’m bundan sonra da bize yolumuzu şaşırtmasın.

Allah’tan başka zafer sahibi, galip yoktur.’ Amenna ve saddakna…
Bir kez daha siz değerli delege kardeşlerimin ve tüm gönüldaşlarımın bugün bu 8.Olağan Kongremize gösterdikleri ilgi ve şahsıma gösterdiğiniz teveccüh için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bir Teşekkürü de il Kongremizin Salon Organizasyonunda emeği geçen ve Kongremizin sorunsuz bir şekilde geçmesinde büyük bir gayret sarf edip ev sahipliği yapan başta il yönetimimiz,Merkez İlçe Başkan ve yönetimlerimize Ülkü ocaklarının Bozkurtlarına,çok kıymetli Asenalarımıza ve tüm teşkilatlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 En son olarak Kongremizin yapılacağı salonda kongre öncesinde,sürecinde ve sonrasında  halkımızın ve misafirlerimizin huzur ve güven ortamının sağlanmasında özveri ile çalışan kahraman Türk Polis Teşkilatımıza da ayrıca sonsuz teşekkür ediyorum.

 Böylece  İl ve ilçelerimiz dahil tüm kongrelerimizi Rabbime şükürler olsun ki kazasız belasız bayram havasında tamamlamış olduk.Yapılan tüm kongrelerimizde yeni ve güven tazeleyerek tekrar seçilen tüm dava arkadaşlarımın Partimize,tüm teşkilatımıza,il ve ilçelerimize ve ŞANLIURFA’mıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

dualarını esirgemeyeceğiniz dileğiyle herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

#VarolsunMilliyetçiÜlkücüHareket#
#MHPKaledir
MAHMUT GÜNEŞ
#MHP #İL BAŞKANI

Yorumlar