GAP Vadisi 3.etapta içler acısı manzara


Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunan GAP vadisi 3. Etap ailece oturulan mekanda içler acısı durum ile karşı karşıya.
Yeşilin ve doğanın buluşmasıyla kentte muazzam görüntüye sahne olan 
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinin en gözde yeşil alanı GAP Vadisi 3. Etap’ta yerli ve yabancı vatandaşların ailece gelip rahatça doğa ile baş başa kalarak eğlenceli vakit geçirdikleri otantik mekan artık içki içerek çevreyi rahatsız eden sarhoşların uğrak yeri oldu.
Sıcak bir iklim kuşağında bulunan Şanlıurfa yeşilin ve gökyüzünün kucaklaşmasıyla harika bir doğa örüntüsü oluşturan GAP Vadisi 3.Etap alanında vatandaşlar eşi ve çocuklarıyla birlikte artık diledikleri gibi eğlenemediklerinin isyanını yaşıyor.
Harika bir tabloyu andıran GAP Vadisi 3.Etap alanı için gereken hassasiyeti göstermeleri yoğun yeşilliğe sahip olan doğa harikasını içki içerek hem çevreye zarar veren hem de oraya dinlenmek için ailesi  ve akrabalarıyla gelen vatandaşların tedirgin ve korku içerisinde kalkıp gitmemeleri için yetkilileri göreve çağırıyoruz.
Şu unutulmamalıdır ki Bir şehrin Belediye Başkanlarının halka ne derece önem ve hizmet verdiği kentin görünümünden ve ailelerin ne derece rahat ve huzur içerisinde parklarda eğlendiklerinden belli olur.

Yorumlar