Duru Eğitim Yardımlaşma ve İnsani Derneği'den yardımlara devam ediyor


Duru Eğitim Yardımlaşma ve İnsani Derneği  ‘’Bir Gülüş Yeter ‘’ projesi ile yoksul çocukları gidiyor. Şanlıurfa/merkez/Ceylanpınar/Viranşehir  ilçelerinde yoksul ailelerin tespitini yaparak çocukları giydirdiklerini açıkladılar. Kısa sürede açılmalarına rağmen yaptıkları yardımlarla ile göz doluyorlar.
Dernek yetikleri ve gönüllü üyelerinin bu bir başlangıç olduğunu bu tür yardımlara devam edeceklerini paylaştılar.

Dernek Başkanı; Sayın Sabri Kaya şu sözlere yer verdi. 

Duru Eğitim Yardımlaşma ve İnsani Derneği  olarak. Şanlıurfa merkezli bir derneğiz ve tamamen genç ve girişken gönüllü dostlarımız arkadaşlarımız ile bir araya gelerek derneğimizin temelini artık. Bu temeli attığımızda ise kimseyi kimseden ayırmadan ayrımcılık yapmadan herkese ulaşmayı hesapladık ve derneğimizi kurarken birinci hedefimiz temiz el temiz yardım düşüncesiyle ile derneğimizin adını ‘’DURU’’ isimi kattık çok şükür bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Hayır, severlerimizden binlerce teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz. Onların sayesinde 25 aile ve toplamda 60 çocuğu ulaşmayı hedefledik ilk etapta ve ulaştık dada çok şükür. Ulaşmaya devam ediyoruz. 

Verilen bağışların hiç biri yabana gitmiyor çok şükür. Planladığımız gibi her şey güzel geçti. Gittiğimiz ailelerin ve çocuklarımın dertlerine ortak olduk. Onların yaşadıkları hayatlarını çok yakında izledik ve dinledik elimizden gelen yardımlar için de tüm ekibimiz vede gönüllülerimiz ile canla başla çalışıyoruz çalış mayada devam edeceğiz. Siz değerli dostlarımızındın ‘’ Bir Gülüş Yeter ‘’ projesi için desteklerini bekliyoruz. Sosyal hesaplarımızda bize takip ederek destek verebilirsiniz.

Yorumlar